Instalacja luster

Poprawie bezpieczeństwa służyć ma instalacja 30 sztuk luster obserwacyjnych na przejazdach rowerowych przez jezdnie w miejscach ograniczonej widoczności (m.in. przejazdy przez drogi rowerowe w al. Hallera, al. Grunwaldzkiej, ul. Jaśkowa Dolina, przejazd przez ul. Podmiejską).

6 myśli nt. „Instalacja luster”

  1. Przydałoby się lustro na wjeździe w Warneńską – obecnie skręcającym w nią w prawo z ul. Rakoczego bardzo trudno dostrzec rowerzystów jadących w dół – w kierunku Nowolipia…

  2. Przydałoby się lustro na skrzyżowaniu ul. Starodworskiej z ul. Kartuską. Samochody jadące z góry do ulicy Kartuskiej nie widzą pieszych i rowerzystów jadących w stronę przystanku Siedlce. Trzy raz już w tym roku leżałem rowerem na ziemi powalony przez samochody jadące z ul. Starodworskiej. To tylko ja, a inni rowerzyści?????

      1. może jeszcze 2 lustra na Kartuskiej – przy skrzyżowaniach z ul. Paska i ul. Sowińskiego – nie policzę ile razy z roweru chciał mnie tam zmieść wyjeżdżający taksówkarz albo dostawczak.

        1. dzięki, dopisujemy do listy. postaramy się olustrować wszystkie wyjazdy na Kartuską gdzie jest problem z widocznością, także niektóre bramowe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *